moderní areál
komplexní služby
pohodlné skladování

 
 

Nabídka prostor v Jenči

suché sklady - od 38 m2

suchý sklad - 914 m2

suchý sklad - 1086 m2

hala - suchý sklad - 2815 m2

kanceláře - od 29m2

chladírny - od 38m2

mrazírny -   od 35,5m2,rozměry mrazírny s předchladírnou

 

SITUAČNÍ PLÁNKY

 

Pro aktuální nabídku nás prosím kontaktujte:

Pište na  info@brafil.cz nebo

volejte na 777 774 487.

 

 
 

Aktuální nabídka bytů a nebytových prostor v Praze a v Brně

Aktuální nabídku bytů a nebytových prostor naleznete na inzertním serveru sreality kliknutím na uvedený odkaz níže.

 

NABÍDKA BYTŮ A NEBYTŮ

 
 

PROJEKT - DOTACE

 

Společnost BraFil a.s. získala podporu v rámci OP PIK - Úspory energií, II. výzva. Předmětem podpory byla modernizace tepelné centrály a využití odpadního tepla. Cílem projektu je úspora energie v podnikatelském sektoru a snížení znečišťujících látek.

 

Skladový areál v Jenči zahájil svou činnosti 20.4.1998 ve vlastnictví společnosti Garden Centrum Jeneč.

Hlavní myšlenkou této stavby bylo vybudovat moderní velkotržnici navrženou podle nejnovějších poznatků o potravinách, jejich skladování, dopravě a prodeji. Mezi prvními nájemci zde byly zastoupeny významné firmy obchodující s ovocem a zeleninou, masem a uzeninou, květinami a další.

Dominantou areálu jsou dvě velké haly s obloukovými střechami z lepených dřevěných vazníků, v nichž jsou velké skladové prostory, přilehlé chladírny a mrazírny, v patře kanceláře. Mezi oběma halami se nachází prostorný dvůr, který stejně jako boční prostor podél hal nabízí dostatek místa pro snadné přistavení  nákladních aut či kamionů a umožňuje tak rychlé a pohodlné ukládání dovezeného zboží přímo do mrazících či chladících boxů - zajišťuje tím eliminaci tepelných šoků při překládce zboží. Celý technický systém obou hal je řízen počítačovým systémem, který reguluje vzduchotechniku, chlazení a mrazení v boxech, vyhřívání ÚT a TUV  a rekuperaci tepla. Prostorné parkoviště před oběma halami poskytuje dostatečný prostor pro vozy nájemců i jejich klientů.

Celý areál je navíc oplocen, vybaven kamerovým systémem a vstup zabezpečen pomocí  elektronických vrátníků a přístupových karet, přístupný 24 hodin denně.

Hlavním projektantem areálu bylo Studio AM, hlavním dodavatelem výstavby pak Vodní stavby Bohemia, divize 8 (nyní společnost Hochtief AG). Počítačový systém sestavila firma Aplika, chladící zařízení dodala firma Hauser. K zázemí areálu také patří vlastní trafostanice, rozvody plynu a vody, telefonní digitální síť a internet.

Areál se nachází v téměř ideální lokalitě na západním okraji Prahy, blízko letiště Praha Ruzyně a v těsné blízkosti dálnice R6, díky níž je dnes velmi snadné a rychlé spojení na všechny ostatní hlavní silniční tahy v republice.

V roce 2003 koupila celý areál firma BraFil a.s. se záměrem využít a rozvinout stávající skladovací možnosti areálu v Jenči a současně rozšířit své obchodní aktivity do oblasti nákupu nemovitostí a jejich správy.

Od té doby v areálu v Jenči přibyly další skladovací prostory a plánuje se přístavba několika dalších chladíren, mrazíren, suchých skladů a kanceláří.

 

Celkem se dnes tedy v areálu v Jenči nachází:

2 samostatné sklady o celkové rozloze 4.000 m2
1 samostatný sklad o celkové rozloze 400 m2
20 chladíren o celkové rozloze 1.459 m2
6 mrazíren o celkové rozloze 139 m2
9 suchých skladů o celkové rozloze 691 m2
40 kanceláří o celkové rozloze 1.160 m2
1 obchodní prostor o rozloze 130 m2

 

Firma BraFil a.s. dnes také vlastní několik nemovitostí v Praze a v Brně s bytovými a nebytovými prostory a aktivně zajišťuje jejich pronájem a správu. V současnosti se jedná o:

 

27 bytových jednotek v Karlíně, Praha 8
30 bytových jednotek v Holešovicích, Praha 7
14 bytových jednotek , Brno - střed
komerční prostory o rozloze 2000 m2 v Karlíně, Praha 8
komerční prostory o rozloze  141 m2 v Holešovicích, Praha 7
komerční prostory o rozloze  1000 m2, Brno - střed

 

Aktuální nabídku volných prostor k pronájmu v Jenči nebo v Praze naleznete v levém informačním sloupci.